Vložit inzerát
Hlavní stránkaDům a zahradaBazényTitanový tepelný výměník

Titanový tepelný výměník - Nabídka

Robustní konstrukce a unikátní design výměníků tepla Elecro G2 poskytuje bezkonkurenční plochu přenosu tepla, a to z něj dělá jeden z nejúčinnějších výrobků na našem trhu.
Díky hustě zabalenému trubkovému svazku, v tepelně izolované primární komoře, zajišťuje relativně malý objem komory a velká plocha vnitřního potrubí vynikající účinnost přenosu tepla a minimální ztráty energie, takže G2 je ideální volbou pro všechny aplikace včetně okruhů kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel nebo chladičů.
Model G2 má konstrukci dle nejvyšších specifikací za použití nejsilnějších a nejtrvanlivějších materiálů. Skříň je z nerez oceli BS 316L (EN 1.4432), je uzavřena tuhým tepelným pouzdrem pro lepší izolaci primárního toku vody - to zajišťuje maximální účinnost.
Jeho konstrukce byla navržena tak, aby umožnil instalačnímu technikovi vybrat způsob, jak instalovat primární a sekundární přítok vody, k dosažení maximálního tepelného zisku. Toho je dosaženo směrováním primárního toku v opačném směru k sekundárnímu toku (bazénové) vody.
Hlavní přednosti tepelného výměníku G2:
- bezkonkurenční velikost plochy pro přenos tepla,
- titanový trubkový svazek,
- odolná robustní konstrukce,
- dodáván plně vybaven (2 x 1 samec/samec mosazná primární přípojka, 1 x 1 zpětný ventil, titanová jímka pro čidlo termostatu).
Další informace Vám poskytneme na mob. 724 130 323 nebo na webu http://www.elecro.cz

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.Jméno: Servis bazénů Brno
Telefon: +420724130323
Lokalita: Brno
Cena: 12 600 Kč
Sítě:

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta