Vložit inzerát
Hlavní stránkaInzerce služebZprostředkovatelské službyHodinová kamarádka, ženám i seniorům

Hodinová kamarádka, ženám i seniorům - Nabídka

Hodinová kamaradka.cz pro ženy všech věkových kategorií včetně starších ročníků, Praha a okolí VŠ 34 let se znal. AJ (možno hovořit v aj) s vlastním vozem, sportovně zal. a všestranných zájmů (jezdectví, kynologie, tanec, zumba, bikhram yoga, literatura, cestování, film). Nabízím doprovod do společnosti i VIP večírků, kina, divadla, muzea, histor.památky - možná dohoda do zahraničí, výlety. Chybí Vám přítel, kamarádka nemá zrovna čas? Potřebujete poradit s nákupem šatů, v oblasti estetiky, vybrat slušivé oblečení, doporučit výhodné nákupy (i po internetu či v zahraničí) a zároveň odvézt hezkým vozem a spolehlivou řidičkou?
- nemáte si s kým popovídat o osobním životě, zážitcích, úspěchu ale i zklamání?
- nemá Vás kdo vyslechnout či poradit?
- potřebujete odvézt k doktorovi, návštěvu blízkého v nemocnici či jinde a mimo město?
- nemáte společnost o svátcích, víkendech a chcete navštívit zajímavá místa, restauraci, čajovnu, kino, divadlo - je Vašim přáním vyjet si do přírody v okolí Prahy - nemáte si s kým pohovořit o svých zážitcích, probrat shlédnutý film či přečtenou knihu nebo se svěřit bez nutnosti návštěvy psychologa?
Žena s vlastní úklidovou firmou, flexibilní, spolehlivá, seriozní, vzdělaná, na úrovni! Pro chvíle samoty, poradit, doprovodit i na váš oblíbený sport. Starším lze pomoci s nákupem, úklidem, radou, dovoz k lékaři, na rehabilitaci. Cena 500Kč/hod - dle dohody. Web: www.pro-zeny.com

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.Jméno: Eva Menšíková
Telefon: +420736662187
Lokalita: Praha
Cena: 500 Kč
Sítě:

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
Slevové kupony

Slevové kupony do spousty eshopů, ušetřete při nakupování online.

Vape bazar

Inzerce pro všechny, kdo chtějí prodat nebo koupit elektronikou cigare