Vložit inzerát
Hlavní stránkaInzerce služebZprostředkovatelské službyHodinová kamarádka, ženám i seniorům

Hodinová kamarádka, ženám i seniorům - Nabídka

Hodinová kamaradka.cz pro ženy všech věkových kategorií včetně starších ročníků, Praha a okolí VŠ 34 let se znal. AJ (možno hovořit v aj) s vlastním vozem, sportovně zal. a všestranných zájmů (jezdectví, kynologie, tanec, zumba, bikhram yoga, literatura, cestování, film). Nabízím doprovod do společnosti i VIP večírků, kina, divadla, muzea, histor.památky - možná dohoda do zahraničí, výlety. Chybí Vám přítel, kamarádka nemá zrovna čas? Potřebujete poradit s nákupem šatů, v oblasti estetiky, vybrat slušivé oblečení, doporučit výhodné nákupy (i po internetu či v zahraničí) a zároveň odvézt hezkým vozem a spolehlivou řidičkou?
- nemáte si s kým popovídat o osobním životě, zážitcích, úspěchu ale i zklamání?
- nemá Vás kdo vyslechnout či poradit?
- potřebujete odvézt k doktorovi, návštěvu blízkého v nemocnici či jinde a mimo město?
- nemáte společnost o svátcích, víkendech a chcete navštívit zajímavá místa, restauraci, čajovnu, kino, divadlo - je Vašim přáním vyjet si do přírody v okolí Prahy - nemáte si s kým pohovořit o svých zážitcích, probrat shlédnutý film či přečtenou knihu nebo se svěřit bez nutnosti návštěvy psychologa?
Žena s vlastní úklidovou firmou, flexibilní, spolehlivá, seriozní, vzdělaná, na úrovni! Pro chvíle samoty, poradit, doprovodit i na váš oblíbený sport. Starším lze pomoci s nákupem, úklidem, radou, dovoz k lékaři, na rehabilitaci. Cena 500Kč/hod - dle dohody. Web: www.pro-zeny.com

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.Jméno: Eva Menšíková
Telefon: +420736662187
Lokalita: Praha
Cena: 500 Kč
Sítě:

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
Alza slevový kód

Ušetřete na Alza.cz. Na Slevovykupon.net jsou slevové kódy.